Pierwszy taniec

OFERTA PIERWSZEGO TAŃCA

Pierwszy taniec, który zostanie w pamięci na zawsze. Zaskocz gości weselnych niezwykłą choreografią i spraw, aby twoje wesele było naprawdę wyjątkowe.

Niezwykle ważnym elementem w dniu ślubu jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był niezapomnianym przeżyciem dla nowożeńców oraz dla przybyłych gości?

W ofercie: Walc wiedeński, angielski, tango, salsa, taniec użytkowy: disco fox (2 na 1) samba disco, choreografia własna.

Koszt:

Pojedyncza lekcja 60 min - 80zł

Pakiet pierwszy taniec - 600 zł (7 zajęć 60 min + 1 próba na sali weselnej w powiecie suskim którą można zamienić na lekcję w szkole)

W cenie pakietu zawarta jest obróbka muzyki w formacie mp3 oraz dojazd na sale weselną w powiecie suskim. Pakiet pierwszy taniec pozwala na profesjonalne przygotowanie choreografii na pierwszy taniec. Minimalny czas wykupienia pakietu to 30 dni przed weselem, zachęcamy do rozpoczęcia kursu około 2 miesiące przed weselem by zdążyć się dobrze do niego przygotować. Na pierwszych zajęciach ustalamy cały grafik spotkań i dokonujemy wpłaty za cały kurs.

     - 1


    Copyright elitamakow.pl
    >